Aktuality


Přiskákala k Vám naše NOVINKA Bio AGAR

Připravovali jste někdy smetanový či tvarohový dortík, italskou panna cottu, dort s ovocem v želatině nebo oblíbenou slanou pochoutku v aspiku? A trnuli při tom hrůzou, jestli Vám pokrm do druhého dne opravdu ztuhne?

Máme pro Vás řešení!

Amylon přináší na trh novinku, bezlepkový Agar v Bio kvalitě.

 

Číst dále...


Amylon, a.s. získal celosvětové prestižní ocenění Czech Superbrands 2021

Pro letošní rok jsme byli oceněni v programu Czech Superbrands !

Máme z ocenění velikou radost, protože Pečeť Superbrands získávají značky s vynikající pověstí – zákazníci si s nimi spojují významné hodnoty a mají k nim osobní vztah.

Číst dále...


Amylon dělá radost dětem v Mateřských školách.

Mňamka do bříška a úsměv na rtech našich nejmenších :-)

Rozhodli jsme se udělat radost našim nejmenšíma a vykouzlit jim úsměv na rtech.

Pro všechny děti z Mateřské Školy v Přibyslavi a pro Mateřskou školu Korálky v Havlíčkově Brodě jsme připravili překvapení v podobě pudingů s pastelkami. Dětičky dostali speciální dětské vanilkové a čokoládové pudingy s medvídkem Amylíkem. Balíčky jsou po třech kusech od každého druhu, ke kterým jsou přibaleny malé pastelky jako dárek.

Doufáme že budou dětem chutnat a s pastelkami vybarví spoustu krásných obrázků!

 

 

Číst dále...


Amylon - Příběhy slavných značek na Českém rozhlasu Dvojka

https://dvojka.rozhlas.cz/amylon-nejvetsi-skrobarensky-podnik-myslel-od-zacatku-i-na-ty-nejmensi-vyrabel-8416766

Poslechněte si pořad Příběhy slavných značek na Českém rozhasu Dvojka.

Možná Vás překvapí spousta zajímavých inforamí o zakladateli Františku Malinském. Pořad odpoví na otázku proč byl v logu vanilkový květ, nebo proč právě název Amylon? 

 

Číst dále...


Vodafone firma roku Kraje Vysočina 2020

Potravinářská firma Amylon,a.s. se raduje z vítězství v podnikatelské soutěži ! 

Na Vysočině se přihlásilo více než tři sta uchazečů o vavříny.

https://www.firmaroku.cz/blog/vladimir-zeman-zpracovavame-1200-tun-mouky-mesicne

https://www.firmaroku.cz/blog/amylon-z-brodu-ziskal-titul-firma-roku-kraje-vysocina-skroby-vyvazi-i-do-sveta

Číst dále...


Připravte se dokonale!

S vánočním plánovačem bude vše hračka... 

Číst dále...


Už máte připravený seznam na pečení cukroví?

Nestíháte v předvánočním shonu? Nechte se inspirovat našim seznamem cukroví...

Číst dále...


Kdy je vhodný čas myslet na pečení vánočního cukroví?

Jako každý rok se Vánoce kvapem blíží. Stačí otevřít noviny, které jsou plné vánočních reklam nebo nahlédnout do vánoční výlohy obchodu. Tyto vnější faktory, které nepřímo vnímáme nám napovídají, že bychom se měli připravovat na vánoční chvilky v teple rodinného krbu. Jak už bývá tradicí, k Vánocům patří i cukrovinky a mnoho hospodyněk si každý rok klade otázku, kdy je ten pravý čas začít s pečením.

Číst dále...


Proč zařadit BIO výrobky do jídelníčku?

V dnešní uspěchané době mnozí z nás zapomínají na pravidelnou, pestrou a plnohodnotnou stravu z kvalitních potravin. Právě dobře nastavený a vyvážený jídelníček je jeden z faktorů, který bychom měli všichni dodržovat, abychom se cítili dobře a fit.

Číst dále...


Náš sortiment jsme rozšířili o řadu Exclusive pudingů!

Vyzkoušejte novinku z řady Exclusive pudingů! Perníkový puding Exclusive, svým složením a kouzlem zaručeně navodí příjemnou a hřejivou atmosféru.

Zakoupit si ho můžete na našem e-shopu: https://www.amylon.cz/cz/produkt/puding-pernikovy-exclusive-40-g/

 

Číst dále...


12. 9. 2020 - Vegan Future v Praze

Srdečně Vás zveme na Vegan Future 2020. Letošní ročník se bude konat na místě, kde se bude moci lépe ukázat, jak rozmanitý je rostlinný životní styl - v Průmyslovém paláci od 10:00 hod. Vegan Future bude organizovaný v Zero Waste konceptu.

Přijďte ochutnat naše Vege Burgery. Těšíme se na Vás!

Číst dále...


12. 9. 2020 - Mlékárenské dny v Přibyslavi

V sobotu 12. září od 8 do 14 hodin si budete moci naše výrobky koupit na Mlékárenských dnech na náměstí v Přibyslavi.

Návštěvu vám zpříjemní bohatý doprovdný program.

Těšíme se na vás! 

Číst dále...5. 9. 2020 - Forum celiaků Praha

Společnost pro bezlepkovou dietu z.s. pořádá u příležitosti Mezinárodního dne celiakie v sobotu 5. září od 9,30 hod v areálu PVA EXPO Praha Letňany, 15. Fórum celiaků. Amylon tam se svými bezlepkovými produkty nebude chybět.

Číst dále...


30. 8. 2020 - F.O.O.D Piknik

Zakončete poslední prázdninový víkend návštěvou F.O.O.D. pikniku na Ladronce, který se bude konat 30. 8. 2020 od 11:00 do 19:00 hod. Ani na této akci nebudeme chybět!

Pro setkání na Ladronce jsme si pro Vás připravili výtečné VEGEBURGERY v několika variantách, které budete moci ochutnat. Srdečně Vás zveme na toto setkání. Těšíme se na Vás!

Číst dále...


22. 8. 2020 - Žďárské farmářské trhy

Srdečně Vás zveme na Žďárské farmářské trhy, které se budou konat v sobotu 22. 8. 2020. Budeme se na Vás těšit od 8:00 do 11:30 hod. ve Žďáře nad Sázavou. Přijďte nakoupit naše výrobky s dlouholetou tradicí.

Číst dále...


28. 6. 2020 - Veletrh Veggie Náplavka

Zakončete poslední červnový víkend návštěvou na veletrhu  Veggie Náplavka. Veletrh Veggie Náplavka se uskuteční 28. 6. 2020. Máme pro Vás připraveny naše vegan produkty, které musíte vyzkoušet! Takže nezapomeňte dorazit za námi na Náplavku. Těšíme se na Vás!

Číst dále...


27. 6. 2020 - Žďárské farmářské trhy

Srdečně Vás zveme na Žďárské farmářské trhy, které se budou konat 27. 6. 2020. Budeme se na Vás těšit od 8:00 hod. do 11:30 hod. ve Žďáře nad Sázavou.

Číst dále...


20. 6. 2020 - Setkání celiaků Brno

Přijměte pozvání na tradiční Setkání celiaků v Brně, které se uskuteční 20. 6. 2020 od 9:00 hod v hlavním sále a přilehlých prostorách Kongresového centra vedle areálu BVV Brno. Ani letos nebude Amylon na tomto Setkání celiaků chybět. Přijďte ochutnat náš bezlepkový kuskus se sušeným špenátem a teffem nebo bezlepkový kuskus se sušenými rajčaty a bylinkami.

Číst dále...


Festival Evolution přesunut do nového termínu - 18. - 20. 9. 2020

Vzhledem k okolnostem byl Festival Evolution přesunut do náhradního termínu, který je 18. - 20. 9. 2020.

Nemusíte mít strach, o nic nepřijdete. I na podzim na Vás bude čekat nepřeberné množství novinek, trendů a inspirace pro zdravé tělo i duši.

Už se velice těšíme, až nasajeme tu příjemnou uvolněnou atmosféru a představíme Vám naše novinky. Takže neváhejte a přijďte se za námi podívat.

Více informací na https://www.festivalevolution.cz/.

 

 

Číst dále...


12. - 15. 12. 2019 - Stříbrné vánoční dny

Vánoce se pomalu, ale jistě blíží a k nim patří i vánoční trhy v pražských Letňanech. My tam samozřejmě nebudeme chybět :) V sobotu bude jedna hala věnovaná navíc bezlepkovým potravinám. Více informací na http://vanocnidny.cz/ a https://www.celiak.cz/akce. Těšíme se na Vás!

Číst dále...


21. - 22. 9. 2019 - Festival Evolution

Další ročník podzimního Festivalu Evolution klepe na dveře, a my tam přeci nesmíme chybět! Máme pro Vás připraveny žhavé novinky a už se moc těšíme na  Vaše reakce! Takže nezapomeňte, že máte být v Holešovicích na Výstavišti :) Více informací na https://www.festivalevolution.cz/

Číst dále...


22. - 27. 8. 2019 - Země Živitelka

POZOR ZMĚNA - letos poprvé naleznete hlavní Amylon stánek v hale B4, nikoliv v T1, jako jste byli zvyklí. Pod záštitou značky Klasa budeme na obvyklém místě v hale T1. Už se nemůžeme dočkat, až přivezeme do Českých Budějovic naše novinky. Pro více informací o výstavě mrkněte na web - https://www.zemezivitelka.cz/

Číst dále...


13. 7. 2019 - BIOSLAVNOSTI

Letos se koná již 14. ročník letního festivalu Bioslavnosti v areálu společnosti PROBIO ve Starém městě pod Sněžníkem. Jedná se o tradiční festival dobrého jídla, pití a zábavy pro celou rodinu, na kterém Amylon nesmí v žádném případě chybět. Už se moc těšíme!

Číst dále...18. 5. 2018 - Forum celiaků Praha

Společnost pro bezlepkovou dietu z.s. pořádá u příležitosti Mezinárodního dne celiakie v sobotu 18. května od 9,30 do 15,00 v areálu PVA EXPO Praha Letňany 14.Fórum celiaků. Amylon tam se svými bezlepkovými produkty chybět. 

Číst dále...